ASUS - XG34WCDG - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את XG34WCDG בין חבריכם:
מפרט
ASUS
יצרן: ASUS
מספר קטלוגי: XG34WCDG
34 inch ROG Strix OLED XG34WCDG Monitor - WQHD 3440x1440, 175Hz (Above 144Hz), 0.03ms (GTG), ASUS OLED Care Pro, Neo Proximity Sensor, 99.3% DCI-P3, true 10-bit color, G-Sync compatible, DisplayWidget Center, ELMB, HDR
שלוש שנים אחריות איסוף והחזרה על ידי היבואן
236388=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה: