שתפו את AD5S560016G-S בין חבריכם:
מפרט
ADATA
יצרן: ADATA
מספר קטלוגי: AD5S560016G-S
16GB (1x16GB) 5600MHz DDR5 CL46 SODIMM
אחריות לכל החיים
237452=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
tRCD: 45 (conforms ~16.07ns) Row-to-Column-Delay tRCD
צריכת מתח V: 1.1V Voltage
: ADATA SO-DIMM 16GB, DDR5-5600, CL46-45-45, on-die ECC, tray NAME
סדרה: Series
צלעות קירור: not available case
CAS: 46 (conforms ~16.43ns) CAS-Latency CL
tRP: 45 (conforms ~16.07ns) Row-Precharge Time tRP
: AD5S560016G-S SKU
גובה: 30mm modules-height
JEDEC: PC5-44800S JEDEC
תאורה: not available Lighting
: not specified, x8 Ranks/Banks
: Standard-SPD Special-features
מהירות שעון: 5600MHz clock