שתפו את 27G2SPAE בין חבריכם:
מפרט
AOC
יצרן: AOC
מספר קטלוגי: 27G2SPAE
27 Inch, FullHD, IPS, 165Hz, 1ms, FreeSync Premium and G-SYNC Compatible
שלוש שנות אחריות אצלכם בבית
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
710
± 0.00299814
236813=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר 27G2SPAE באתר AOC
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: slim bezel, mechanical keys, security lock (Kensington) Special-features
: 1 DisplayPort 1.2
: matte (non-glare) coating
: stationary Application
: Adaptive Sync Variable-Synchronization
: 1 VGA
: 250cd/m Brightness
: loudspeaker (2x 2W), 1x Line-Out Audio
: not available HDR
: 26kWh/1000h Power-consumption HDR
: not specified (maximum), 28W (typical), not specified (Energy label old A to G), 0.3W (standby) Power-consumption
: true rgb
: 612.5x398.6x227.4mm (with pedestal), 612.5x365.8x48.8mm (without pedestal) Dimensions-(WxHxD)
: SKU
: Series
: straight (flat) shape
: 2 HDMI 1.4
: 30-200kHz (horizontal), 48-165Hz (vertical) signal-frequency
: 1 not available
: white-LED, flicker-free, blue light filter Backlight
: 1.000:1 (static), 80.000.000:1 (dynamic) Contrast
: 100x100 (occupied) VESA
: 8bit (16.7 Mio. colours) Colour-depth
: F Energy-efficiency class HDR (A to G)
: F Energy-efficiency class SDR (A to G)
: AC-In (internal power supply) Power-supply
: 178/178 viewing-angle
: 89.7% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
: AOC 27G2SPAE/BK, 27" NAME
: 5.12kg (with pedestal), 4.10kg (without pedestal) Weight
: 4ms (GtG), 1ms (MPRT) Response-time
: unknown FRC
: 26kWh/1000h Power-consumption SDR
גודל מסך: 27"/68.6cm Screen-size
קצב ריענון: 165Hz Refresh-installment