שתפו את 100-100001350WOF בין חבריכם:
מפרט
AMD
יצרן: AMD
מספר קטלוגי: 100-100001350WOF
שלוש שנים אחריות
237174=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר 100-100001350WOF באתר AMD
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
ניהול מרחוק: no Remote-management
נתיבי תקשורת PCIe: 48x PCIe 5.0, 40x PCIe 4.0 PCIe-Lanes
מהירות שעון טורבו: 5.10GHz Turbo-Clock
: yes ECC-support
: Series
: 128 Threads
: AMD Ryzen Threadripper 7980X, 64C/128T, 3.20-5.10GHz, box NAME
תאריך השקה: 2023/Q4 (19.10.2023) Launch
ליטוגרפיה: TSMC 5nm (CPU), TSMC 6nm (I/O) Manufacturing-Process
בקר זיכרון: Quad Channel DDR5-5200 (PC5-41600), 133GB/s, max. 1TB Memory-controller
זיכרון מטמון L2: 64MB (64x 1MB) L2-cache
: no Graphics
SMT: yes SMT
: 100-100001350WOF SKU
: yes Unlocked
תאימות לערכת שבבים: TRX50 chipset-suitability
: 1 socket (1S) Scalability
מהירות שעון בסיס: 3.20GHz Base-Clock
: without CPU cooler Scope-of Delivery
: Zen 4 Architecture
פלח שוק: desktop (HEDT) Segment
ליבות: 64 (64C) Cores
: 350W TDP