| שתפו את AD4S32008G22-SGNx2 בין חבריכם: |
| מפרט |
16GB (2x8GB) DDR4 - 3200MHz CL22 SODIMM 1.2v - Premier Series
| קישורים רלוונטיים למוצר |
| שוחחו על המוצר |
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
ADATA -
AD4S32008G22-SGN8GB (1x8GB) DDR4 - 3200MHz CL22 SODIMM 1.2v - Premier Series
| תאורה: | not available | Lighting |
| : | (please note the additional links) | warranty |
| : | Standard-SPD | Special-features |
| צלעות קירור: | not available | case |
| צריכת מתח V: | 1.2V | Voltage |
| JEDEC: | PC4-25600S | JEDEC |
| CAS: | 22 (conforms ~13.75ns) | CAS-Latency CL |
| גובה: | 30mm | modules-height |
| מהירות שעון: | 3200MHz | clock |
| כמות מודולים: | 1x 8GB | Modules |
| סוג: | DDR4 SO-DIMM 260-Pin | Type |
ADATA -