Samsung - S27D600UAU - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את S27D600UAU בין חבריכם:
מפרט
Samsung
יצרן: Samsung
מספר קטלוגי: S27D600UAU
27 inch LCD ViewFinity S6 S60UD - IPS Panel Type - Response Time 5ms - 100Hz - Resolution 2560x1440 QHD - HDMI, 2x Display Port (1in,1out), USB TYPE C 90W, Lan RJ45, 3x USB3.0 - VESA - Pivot
שלוש שנות אחריות במעבדות היבואן
236215=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה: