שתפו את AORUS-CO49DQ בין חבריכם:
מפרט
Gigabyte
יצרן: Gigabyte
מספר קטלוגי: AORUS-CO49DQ
49 Inch - OLED - DQHD 5120x1440 - 0.03ms GTG - 144Hz
235613=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר AORUS-CO49DQ באתר Gigabyte
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 100x100 (occupied) VESA
: black (Display surrounding) / black (lower bezel) / black (pedestal) / black (back side) Colour
: 1 5Gb/s
: factory calibration LUT-(Lookup-table)
: 1 5Gb/s)
: 48-144Hz (V) signal-frequency
: not available Backlight
: 1 144Hz@5120x1440)
: 1.500.000:1 (dynamic) Contrast
: 1 PD 7.5W
: D-pad Operation
: 10bit (1.07 billion colours) Colour-depth
: 43kWh/1000h (F) energy-efficiency SDR (A to G)
: 1 DisplayPort 1.4
: 1194.8x428.8x261.5mm (WxHxD) with pedestal compressed, 1194.8x558.8x261.5mm (WxHxD) with pedestal extracted, 1194.8x372.2x160.5mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
: 11.28kg (with pedestal), 8.33kg (without pedestal) Weight
: Series
: 250cd/m (typical), 1000cd/m (HDR) Brightness
: 1 USB-B 3.0
: monitor (stationary) function
: 2 USB-A 3.0
: VESA DisplayHDR True Black 400 HDR
: 1 AC-In C14
: 1 BC)
: bent (curved), 1800R/1.80m shape
: 99% DCI-P3
: GIGABYTE AORUS CO49DQ, 49" NAME
: loudspeaker (2x 5W) Speakers
: VESA ClearMR 8000 Blur-reduction feature
: with pedestal, height-adjustable (130mm), Pivot not available, rotatable (30), tiltable ( 21/-5) Ergonomics
: 1 PD 18W
: 72W (typical), 0.5W (standby) Power-consumption
: 2 HDMI 2.1
: 52kWh/1000h (G) energy-efficiency HDR (A to G)
: anti-glare (non reflecting) coating
: not available Screen-to-Body-Ratio
: 1 USB-C 3.0 with DisplayPort
: SKU
: internal Power-supply
: 0.03ms (GtG) Response-time
: 178/178 viewing-angle
: 1 3.5mm jack
גודל מסך: 49" (124.5cm), Class: 49" Screen-size
קצב ריענון: 144Hz (5120x1440) Refresh-installment