שתפו את AURA-GL240-V2 בין חבריכם:
מפרט
Gamdias
יצרן: Gamdias
מספר קטלוגי: AURA-GL240-V2
240mm ARGB Liquid Cooler
שלוש שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
308
± 0.00130574
235880=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר AURA-GL240-V2 באתר Gamdias
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 2x 120x120x25mm, 800-1800rpm, 125.06m/h, 73.6 CFM, 33.8dB(A), 2.12mmHO Fan(s)
: 12V Pump
: AM5, AM4, AM2/AM2 /AM3/AM3 , FM1/FM2/FM2 CPU-AMD
: 276x120x27mm Dimensions-(LxWxH)
: Series
: CPU, copper Cooling-Blocks
: not available Reservoirs
: Gamdias Aura GL240 V2 NAME
: 1 not available
: 2011-0/2011-1/2011-3/2066, 1700, 1150/1151/1155/1156/1200 CPU-Intel
: 16322-02700-3000-G SKU
: internal (closed System) Type
: 240mm (Radiatorklasse), 27mm (Radiatorhhe), aluminium radiator
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר פתרונות קרור נוזלי קונים בפלונטר 240mm קונים בפלונטר