שתפו את 34WR55QK-B בין חבריכם:
מפרט
LG
יצרן: LG
מספר קטלוגי: 34WR55QK-B
34 inch - Curved - VA pannel - WQHD 3440x1440 - 5ms - 100HZ - USB Type-C with 65W PD, HDMI, DP, USB (1 up / 2 down) - 21:9 - HDR10 - VESA
236756=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר 34WR55QK-B באתר LG
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 509x458.3x260mm (WxHxD) with pedestal compressed, 509x568.3x260mm (WxHxD) with pedestal extracted, 509x358.9x91.5mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
: 2 USB-A 3.0
: LED, blue light filter, flicker-free Backlight
: 28kWh/1000h (F) energy-efficiency SDR (A to G)
: 1 DisplayPort 1.4
: Series
רזולוציה: 3440x1440 (UWQHD), 21:9, 110ppi resolution
: 1 3.5mm jack
: 3.000:1 (static) Contrast
: 100x100 (occupied) VESA
: true rgb
: LG 1ms Motion Blur Reduction Blur-reduction feature
: security lock (Kensington Security Slot), slim bezel, Picture-by-Picture Special-features
: 8bit (16.7 Mio. colours) Colour-depth
: black (back side) / black (pedestal) / black (lower bezel) Colour
: 1 5Gb/s
: 1 PD 65W)
: LG UltraWide 34WR55QK-B, 34" NAME
: 1 5Gb/s)
: 300cd/m (typical) Brightness
: 1 DC In hollow socket
קצב ריענון: 100Hz (3440x1440) Refresh-installment
: 99% sRGB
: HDR10 HDR
: with pedestal, height-adjustable (110mm), tiltable ( 20/-5) Ergonomics
: factory calibration LUT-(Lookup-table)
: bent (curved), 1800R/1.80m shape
: 0.5W (standby), 0.5W (deactivated) Power-consumption
סוג פאנל: VA panel
: 45kWh/1000h (G) energy-efficiency HDR (A to G)
: 2 HDMI 2.0
: >99% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
גודל מסך: 34" (86.4cm), Class: 33"-34" Screen-size