שתפו את MAG-A650BN בין חבריכם:
מפרט
MSI
יצרן: MSI
מספר קטלוגי: MAG-A650BN
650W - 80Plus Bronze - Active PFC - 120mm FAN - Does not include power cord
חמש שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
299
± 0.00126717
235958=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר MAG-A650BN באתר MSI
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: ATX PS/2 shape-factor
: 150x86x140mm Dimensions-(WxHxD)
: 120mm Fan(s)
: 2.5A 5Vsb
: 20A 33V
: 85% (Manufacturer), 85% (80 PLUS, 115V) average-efficiency
: 2 6/8-Pin PCIe
: Series
: 1 Quantity-of 12V-Rails
: 5 SATA
: 0.3A -12V
: 20A 5V
: 1 Floppy
: active PFC
: 1 4/8-Pin ATX12V
: 1 20/24-Pin
: 2 IDE
: 54A 12V
: 650 WATT
: tightly cable-management
: 80 PLUS Bronze (Manufacturer), 80 PLUS Bronze (115V) Certificates
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 600W קונים בפלונטר