ADATA - AD5S480016G-S - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את AD5S480016G-S בין חבריכם:
מפרט
ADATA
יצרן: ADATA
מספר קטלוגי: AD5S480016G-S
16GB (1x16GB) 4800MHz DDR5 CL40 SODIMM
אחריות לכל החיים
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
920
± 0.00390012
235890=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
צריכת מתח V: 1.1V Voltage
צלעות קירור: not available case
: ADATA SO-DIMM 16GB, DDR5-4800, CL40, on-die ECC, tray NAME
CAS: 40 (conforms ~16.67ns) CAS-Latency CL
: Standard-SPD Special-features
: AD5S480016G-S SKU
גובה: 30mm modules-height
JEDEC: PC5-38400S JEDEC
תאורה: not available Lighting
: not specified, x8 Ranks/Banks
סדרה: Series
מהירות שעון: 4800MHz clock