שתפו את R-PK750D-FA0B-WO בין חבריכם:
מפרט
DeepCool
יצרן: DeepCool
מספר קטלוגי: R-PK750D-FA0B-WO
750W - 80 Plus Bronze - PK750D - 150x140x86mm (WxLxH) - 120mm Hypro Bearing fan - Active PFC DC to DC
חמש שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
390
± 0.00164846
236584=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר R-PK750D-FA0B-WO באתר DeepCool
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 1 Quantity-of 12V-Rails
: ErP Lot 6 Special-features
: 80 PLUS Bronze (according to manufacturer, 115V) certificates-according to manufacturer
: 0.3A -12V
: 150x86x140mm Dimensions-(WxHxD)
: 4 IDE
: ATX PS/2 shape-factor
: 1 20/24-Pin
: Series
: 120mm Fan(s)
: 54A 12V
: 20A 33V
: 7 SATA
: 2.5A 5Vsb
: DeepCool PK Series PK650D 650W ATX 2.4 NAME
: active PFC
: <85% (according to manufacturer), 86.33% (loud 80 PLUS certificate, 115V) average-efficiency
: ATX 2.4 Specification
: R-PK650D-FA0B SKU
: 80 PLUS Bronze (115V, loud 80 PLUS certificate) certificates-loud 80 PLUS
: 2 4/8-Pin ATX12V
: 4 6/8-Pin PCIe
: 20A 5V
: 650 WATT
: tightly cable-management
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 700W קונים בפלונטר