שתפו את PA32UCDM בין חבריכם:
מפרט
ASUS
יצרן: ASUS
מספר קטלוגי: PA32UCDM
32-inch (31.5 inch viewable) ASUS ProArt Display OLED PA32UCDM Professional Monitor - 4K UHD (3840x2160), QD-OLED, Ultra-slim, 240Hz, 0.1ms, Auto Calibration, HDR-10, HLG, Dolby Vision, 99% DCI-P3, ΔE < 1, Thunderbolt™ 4 PD 96W, Calman Ready, ColourSpace Integration, Ergonomic Stand, Green Sustainability
שלוש שנים אחריות איסוף והחזרה - יבואן רשמי
236341=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר PA32UCDM באתר ASUS
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 38kWh/1000h (G) energy-efficiency HDR (A to G)
: Series
: 1 USB-C 3.1
: with pedestal, height-adjustable (130mm), Pivot (90), tiltable ( 20/-5) Ergonomics
: DisplayPort 15-583kHz (H) / 48-240Hz (V), HDMI 15-583kHz (H) / 48-240Hz (V) signal-frequency
: 1 40Gb/s
: 9.00kg (with pedestal), 6.50kg (without pedestal) Weight
: not available Backlight
: 1 USB-A 3.1
: VESA DisplayHDR True Black 400, HDR10, HLG, Dolby Vision HDR
: 2x 3W Speakers
: 100% sRGB
: 1 HDMI 2.1
: 42W (typical), 0.5W (standby) Power-consumption
: 10bit (1.07 billion colours, native) Colour-depth
: 90.30% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
: 1 240Hz@3840x2160)
: internal Power-supply
רזולוציה: 3840x2160 (4K UHD), 16:9, 140ppi resolution
: 1 10Gb/s)
: 250cd/m (typical), 1000cd/m (maximum) Brightness
: 1 AC-In C14
קצב ריענון: 240Hz (3840x2160) Refresh-installment
: 178/178 viewing-angle
: Calman Ready, hardware calibration (X-Rite), factory calibration (Delta-E <1) LUT-(Lookup-table)
: true rgb
: Adaptive Sync Variable-Synchronization
: mechanical keys, D-pad Operation
סוג פאנל: OLED (QD-OLED), Quantum-Dot, Manufacturer: Samsung panel
: 100x100 (occupied) VESA
: 1 Thunderbolt 4 / USB4 with DisplayPort 1.4
: 29kWh/1000h (F) energy-efficiency SDR (A to G)
גודל מסך: 31.5" (80.0cm), Class: 32" Screen-size
: 1 PD-Out 96W
: 717.3x602.5x228mm (WxHxD) with pedestal extracted, 717.3x422.3x42.4mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
: non reflecting (anti-glare/anti-reflective) display-Surface
: grey (back side) / grey (pedestal) / black (lower bezel) Colour
: 1 PD-Out 15W
: ASUS ProArt OLED PA32UCDM, 31.5" NAME
: 90LM03HE-B01K70 SKU
: monitor (stationary) function
: 0.03ms (GtG) Response-time
: straight (flat) shape
: 99% DCI-P3