ASUS - PG34WCDM - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את PG34WCDM בין חבריכם:
מפרט
ASUS
יצרן: ASUS
מספר קטלוגי: PG34WCDM
34 inch ROG Swift OLED PG34WCDM gaming monitor - 3440x1440 800R curved OLED panel, 240Hz, 0.03ms (GTG) response time, G-SYNC® compatible, custom heatsink, uniform brightness, ROG Smart KVM, 90 W Type-C®, and ASUS DisplayWidget Center
שלוש שנים אחריות איסוף והחזרה - יבואן רשמי
235769=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה: