G-Skill - F4-2400C16D-16GFX - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את F4-2400C16D-16GFX בין חבריכם:
מפרט
G-Skill
יצרן: G-Skill
מספר קטלוגי: F4-2400C16D-16GFX
16GB (2x8GB) DDR4 2400 Mhz PC4-19200 CL16-16-16-39 - 1.2V - Flare X for AMD Series
אחריות לכל החיים
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
743
± 0.00314054
236583=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר F4-2400C16D-16GFX באתר G-Skill
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
צריכת מתח V: 1.2V Voltage
צלעות קירור: heatspreader case
CAS: 16 (conforms ~13.33ns) CAS-Latency CL
: 39 (conforms ~32.50ns) Active-to-Precharge-Time tRAS
: Intel XMP 2.0 Special-features
JEDEC: PC4-19200U JEDEC
גובה: 40mm modules-height
תאורה: not available Lighting
tRCD: 16 (conforms ~13.33ns) Row-to-Column-Delay tRCD
tRP: 16 (conforms ~13.33ns) Row-Precharge Time tRP
מהירות שעון: 2400MHz clock