Transcend - JM4800ASG-8G - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את JM4800ASG-8G בין חבריכם:
מפרט
Transcend
יצרן: Transcend
מספר קטלוגי: JM4800ASG-8G
8GB (1x8GB) 4800MHz DDR5 CL40 SODIMM
אחריות לכל החיים
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
602
± 0.00254641
236411=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר JM4800ASG-8G באתר Transcend
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
CAS: 40 (conforms ~16.67ns) CAS-Latency CL
גובה: 29.97mm modules-height
: 300MHz (internal) Memory-clock
: single rank, x16 Ranks/Banks
תאורה: not available Lighting
: 4800MT/s (4800MHz effective - abgeleitet of 2400MHz I/O-clock with Double Data Rate) Transmission
צריכת מתח V: 1.1V Voltage