EATON - EDX2000H - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את EDX2000H בין חבריכם:
מפרט
EATON
יצרן: EATON
מספר קטלוגי: EDX2000H
2000VA/1400W (2kVA) Eaton E Series DX - Online double-conversion IGBT with micro-controller - 340x192x460mm - 32Kg.
שנתיים אחריות בבית הלקוח NBD
235756=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר EDX2000H באתר EATON
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 482x88x314mm Dimensions-(WxHxD)
: Series
: 600W, 2000W (bridged) power-(8־©)
: 2 Channels
: 1000W power-(4־©)