שתפו את CSK-DC-650 בין חבריכם:
יצרן: Antec
מספר קטלוגי: CSK-DC-650
650W, 120mm fan - 80 Plus Bronze
מחיר / כולל מעמ:
299
± 0.00126042
237221=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר CSK-DC-650 באתר Antec
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 600W קונים בפלונטר