ASUS - PRIME-RTX5070-O12G-WHITE - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את PRIME-RTX5070-O12G-WHITE בין חבריכם:
מפרט
ASUS
יצרן: ASUS
NVIDIA GeForce RTX5070 12GB GDDR7 - White - Prime Series
שלוש שנים אחריות
237123=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר PRIME-RTX5070-O12G-WHITE באתר ASUS
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 494 TOPS (FP4), 247 TOPS (FP8), 123.5 TOPS (FP16) AI-computing-power (dense)
: Blackwell (from 2025/Q1) Chip-Architecture
: 1 HDMI 2.1b
: TSMC N5P (5nm) [NVIDIA 4N] Chip-Manufacturing-Process
: 250W (NVIDIA) TDP/TGP
: 31.79 TFLOPS (FP16), 31.79 TFLOPS (FP32), 0.50 TFLOPS (FP64) GPU-Computing-power
: 2116MHz (Standard-Profile) clock-Base
: 96% active Recheneinheiten (48/50 SM) Chip-Ausbau
: PCIe 5.0 x16 Interface
: PCIe card (full height) Type
: Series
: 12GB GDDR7, 192bit, 28Gbps, 1750MHz, 672GB/s Memory
: 988 TOPS (FP4), 494 TOPS (FP8), 247 TOPS (FP16) AI-computing-power (sparse)
: 1x 12V-2x6 (via adapter: 2x 8-Pin PCIe) Power-connections
: Chip-data
: ASUS Prime GeForce RTX 5070 OC White, PRIME-RTX5070-O12G-WHITE, 12GB GDDR7, HDMI, 3x DP NAME
: GB205 (GB205-300-A1) Chip-title
: 3 DisplayPort 2.1b UHBR20
: 2557MHz (Standard-Profile), 2587MHz (OC-Profile) clock-Boost
: 263mm, monolithisch, 31.1 Mrd. Transistoren Chip-size
: 304x126x50mm (LxWxH) Dimensions
: - Multi-GPU-Interface
: 3x Axial-fan (90mm) with 0dB-zero-fan-mode (up to 55C) Cooling
: full height PCI-slot bracket
: 90YV0M19-M0NA00 SKU
: NVIDIA GeForce RTX 5070 Model
: 77MHz Boost (OC-Profile), 47MHz Boost (Standard-Profile) overclock