Intel - BX8071512700KF - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את BX8071512700KF בין חבריכם:
מפרט
Intel
יצרן: Intel
מספר קטלוגי: BX8071512700KF
Intel Core i7-12700KF 12C/20T 12th Gen CPU - 3.6 GHz - Max Turbo Frequency 5.0 GHz - No Graphics - Socket LGA1700 - 10nm - 25MB cache - 125-190W TDP - Box - (Alder Lake Series)
שלוש שנים אחריות
236320=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
ליטוגרפיה: Intel 7 (10nm Enhanced SuperFin, Intel) Manufacturing-Process
זיכרון מטמון L3: 25MB L3-cache
: no ECC-support
פלח שוק: desktop (Mainstream) Segment
: 76.8GB/s Memory-bandwidth
SMT: yes (Intel Hyper-Threading) SMT
תאריך השקה: 2021/Q4 (2021-11-04) Launch
ליבות: 12 (8+4) Cores
נתיבי תקשורת PCIe: 16x PCIe 5.0, 4x PCIe 4.0 PCIe-Lanes
ניהול מרחוק: no Remote-management
: without CPU cooler Scope-of Delivery
: metal/soldered Thermal-Interface material
מהירות שעון טורבו: 5.00GHz (Max Turbo), 4.90GHz (P-Core), 3.80GHz (E-Core) Turbo-Clock
: golden Cove + Gracemont (hybrid-Design) Architecture
: 125-190W TDP
סטפינג: C0 Stepping
זיכרון מטמון L2: 12MB (8x 1.25MB + 4x 512kB) L2-cache
: no Graphics
מהירות תיקשורת ללוח: DMI 4.0, 16GT/s (PCIe 4.0 x8) chipset-Interface
: yes Unlocked
: 128GB Memory-max
: 20 (16+4) Threads
: 1 socket Scalability
: GNA 3.0, Thread Director, DL Boost, Optane Memory support, Speed shift, Turbo Boost Max 3.0 (5.00GHz), Turbo Boost 2.0, Hyper-Threading, VT-x, VT-d, VT-x EPT, Intel 64, SSE4.1, SSE4.2, AVX, AVX2, Idle States, EIST, Thermal Monitoring, VMD, ISM, AES-NI, Secure Key, OS Guard, XD bit, Boot Guard, MBEC, CET CPU-Features
: 100C Max-Temperature
מהירות שעון בסיס: 3.60GHz (P-Core), 2.70GHz (E-Core) Base-Clock