Intel - CM8071504820609 - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את CM8071504820609 בין חבריכם:
יצרן: Intel
מספר קטלוגי: CM8071504820609
Intel Core i9 14900 14th Gen Raptor Lake (36M Cache, up to 5.80 GHz) FC-LGA16A, Tray
שלוש שנים אחריות
235316=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר CM8071504820609 באתר Intel
מהירות שעון טורבו: 5.80GHz (Thermal Velocity Boost), 5.60GHz (Turbo Boost Max 3.0), 5.40GHz (P-Core), 4.30GHz (E-Core) Turbo-Clock
סטפינג: B0, Spec Code: SRN3V Stepping
יחידות עיבוד גרפיות: 2Xe/32EU/256SP iGPU-Units
: 32 (16 16) Threads
: Intel Core i9-14900, 8C 16c/32T, 2.00-5.80GHz, tray NAME
: Intel UHD Graphics 770 iGPU-Model
ליטוגרפיה: Intel 7 Manufacturing-Process
תאריך השקה: 2024/Q1 (8.1.2024) Launch
: DP 1.4a (7680x4320@60Hz), eDP 1.4b (5120x3200@120Hz), HDMI 2.1 (4096x2160@60Hz) iGPU-Interface
: yes ECC-support
: Series
: CM8071504820609 SKU
שעון ליבה גרפית: 0.30-1.65GHz iGPU-Clock
מהירות שעון בסיס: 2.00GHz (P-Core), 1.50GHz (E-Core) Base-Clock