שתפו את ZM-AF120-ARGB-BLACK בין חבריכם:
מפרט
Zalman
יצרן: Zalman
120mm ARGB Black FAN - PWM
שנה אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
56
± 0.00023801
235276=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר ZM-AF120-ARGB-BLACK באתר Zalman
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 29.7dB(A) Volume
: 12V Voltage-Range
: 120x120x26mm (WxHxD) Dimensions
: Series
: RGB Lighting
: true rgb
: hydrodynamic Slide bearing Fan-bearing
: Zalman AF120 ARGB Black, 120mm NAME
: 3.36W, 1.8W (RGB) Power-consumption
: 600-2000rpm revolutions
: 2.01mmHO air-pressure
: black (frame), white (Rotor) Colour
: ZM-AF120 SKU
: 4-Pin PWM 3-Pin ARGB ( 5V/DATA/GND) fan-connector