Lexar - LD4AS032G-B3200GSST - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את LD4AS032G-B3200GSST בין חבריכם:
מפרט
Lexar
יצרן: Lexar
32GB (1x32GB) 3200MHz DDR4 CL22 SODIMM
אחריות לכל החיים
236696=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר LD4AS032G-B3200GSST באתר Lexar
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
תאורה: not available Lighting
: (please note the additional links) warranty
: Standard-SPD Special-features
צלעות קירור: not available case
צריכת מתח V: 1.2V Voltage
JEDEC: PC4-25600S JEDEC
CAS: 22 (conforms ~13.75ns) CAS-Latency CL
גובה: 30mm modules-height
מהירות שעון: 3200MHz clock