שתפו את 24BA650-B בין חבריכם:
מפרט
LG
יצרן: LG
מספר קטלוגי: 24BA650-B
23.8 inch FullHD IPS Monitor - HDMI, DP, USB Type C - 100Hz - Response Time 5ms - 4x USB3.2 - Built-in KVM - Speakers - VESA
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
888
± 0.00375098
236738=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר 24BA650-B באתר LG
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 611.7x538x250mm (WxHxD) with pedestal extracted, 611.7x364.1x50.3mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
: 4 USB-A 3.0
: LED, blue light filter, flicker-free Backlight
: 14.8W (typical), 0.3W (standby) Power-consumption
: 1 5Gb/s
: Series
רזולוציה: 1920x1080 (FHD), 16:9, 92ppi resolution
: 1 DisplayPort-Out 1.4
: 1.300:1 (static) Contrast
: with pedestal, height-adjustable (150mm), Pivot (90), rotatable (45), tiltable ( 21/-5) Ergonomics
: true rgb
: 1 HDMI 2.0
: 8bit (16.7 Mio. colours, 6bit 2bit FRC) Colour-depth
: black (back side) / black (pedestal) / black (lower bezel) Colour
: 1 USB-B 3.0
: 1 5Gb/s)
: LG 24BA650-B, 24" NAME
: 1 3.5mm jack Line-Out
: 250cd/m (typical) Brightness
: 1 AC-In C14
קצב ריענון: 100Hz (1920x1080) Refresh-installment
: 99% sRGB
: 178/178 viewing-angle
: EPEAT Silver, Energy Star, TCO Certified Zertifizierungen-
: 1 DisplayPort 1.4
: 100x100 (occupied) VESA
סוג פאנל: IPS panel
: 17kWh/1000h (D) energy-efficiency SDR (A to G)
: 1 USB-C 3.0 with DisplayPort 1.4
: 71.30% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
גודל מסך: 24" (61.0cm), Class: 23"-24" Screen-size
: 7.80kg (with pedestal), 5.20kg (without pedestal) Weight
: 1 PD 65W)
: internal Power-supply
: non-glare (matte) coating
: SKU
: monitor (stationary) function
: 5ms (GtG) Response-time
: straight (flat) shape
: 2x 2W Speakers