שתפו את C27G4ZXE בין חבריכם:
מפרט
AOC
יצרן: AOC
מספר קטלוגי: C27G4ZXE
27 Inch Curved FullHD - 280Hz - 0.3ms - Fast VA - HDR10 - FreeSync - 300 cd/m2 - HDMI 2.0, DP 1.2
שלוש שנים אחריות איסוף והחזרה על ידי היבואן
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
899
± 0.00379630
236809=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר C27G4ZXE באתר AOC
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: Series
: LED, blue light filter, flicker-free Backlight
: 611.5x457x177mm (WxHxD) with pedestal, 611.5x367.6x78.7mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
: mechanical keys Operation
: 2 HDMI 2.0
: 1 3.5mm jack
: SKU
: true rgb
: 4.000:1 (static), 80.000.000:1 (dynamic) Contrast
: security lock (Kensington Security Slot), slim bezel Special-features
: 100x100 (occupied) VESA
: Adaptive Sync Variable-Synchronization
: internal Power-supply
: 1 DisplayPort 1.4
: non-glare (matte) coating
: 1 AC-In C14
: DisplayPort 30-320kHz (H) / 48-280Hz (V), HDMI 30-280kHz (H) / 48-240Hz (V) signal-frequency
: 126% CIE1976 (cover) sRGB
: 300cd/m (typical) Brightness
: 92% CIE1976 (cover) DCI-P3
: monitor (stationary) function
: HDR10 HDR
: 33kWh/1000h (G) energy-efficiency HDR (A to G)
: 32W (typical), 0.3W (standby), 0.3W (deactivated), 36W (Energy label old A to G) Power-consumption
: bent (curved), 1500R/1.50m shape
: not available Screen-to-Body-Ratio
: AOC C27G4ZXE, 27" NAME
: 4.97kg (with pedestal), 4.05kg (without pedestal) Weight
: 8bit (16.7 Mio. colours) Colour-depth
: 1ms (GtG), 0.3ms (MPRT) Response-time
: 178/178 viewing-angle
: 21kWh/1000h (E) energy-efficiency SDR (A to G)
גודל מסך: 27" (68.6cm), Class: 26"-27" Screen-size
קצב ריענון: 280Hz (1920x1080) Refresh-installment