| שתפו את NUC15JNK7-64 בין חבריכם: |
(פירוק המפרט שבחרנו משנה את המחירים של החבילה)
| מפרט |
ASUS NUC ROG 15 Performance (2025) Gaming MiniPC - Intel Core Ultra 7 (U7) 255HX - NVIDIA GeForce RTX5060 8GB GDDR7 - 64GB (2x32GB) DDR5 - 1TB NVMe SSD - Intel WiFi7 BE200, Bluetooth 5.4 - 282.4mm x 187.7mm x 56.5mm (bottom: 146mm) - 90AR00V1-M000A0 - RNUC15JNK7X50002 - Jean Canyon
לכל מגוון מערכות המחשב המושלמות שלנו ....
| קישורים רלוונטיים למוצר |
| שוחחו על המוצר |
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
Intel -
NUC15JNK7ASUS NUC ROG 15 Performance (2025) Barebone (No Storage/Memory included) - Intel Core Ultra 7 (U7) 255HX - NVIDIA GeForce RTX5060 8GB GDDR7 - 0GB DDR5 - 0TB - Intel WiFi7 BE200, Bluetooth 5.4 - 282.4mm x 187.7mm x 56.5mm (bottom: 146mm) - 90AR00V1-M000A0 - RNUC15JNK7X50002 - Jean Canyon
| : | 1 | USB-C 3.1 |
| : | 1 | occupied with WiFi BT module) |
| : | 1 | RJ-45 2.5Gb LAN |
| : | not available | VESA-mounting |
| : | not available | drive-bays external |
| : | 1 | M.2/E-Key |
| : | not available | Socket |
| : | not available | card-readers |
| : | 2 | DisplayPort 2.1 |
| : | Series | |
| : | 3.12kg | Weight |
| : | 1x M.2/M-Key (PCIe 5.0 x4, 2280), 1x M.2/M-Key (PCIe 4.0 x4, 2280) | HDD |
| : | 1 | hollow socket |
| : | Intel HM870 | chipset |
| : | 1 | 3.5mm jack Line-In/Out |
| : | 1 | not available |
| : | Wi-Fi 7 (WLAN 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, 2x2, Intel BE200), Bluetooth 5.4 | Wireless |
| : | 2 | HDMI 2.1 |
| : | external, 1x barrel connector (330W/19.5V/16.9A) | Power-supply |
| : | 56.5x282.4x187.7mm | Dimensions-(WxHxD) |
| : | 2 | USB-A 3.1 |
| : | 3l | Capacity |
| : | 1 | PD 15W) |