שתפו את MPE-7503-ACABW-WO בין חבריכם:
יצרן: Coolermaster
מספר קטלוגי: MPE-7503-ACABW-WO
750W - 80 PLUS Bronze - White - ATX 3.1 - Non Modular - 230V - V3
חמש שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
362
± 0.00153182
236320=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 700W קונים בפלונטר