שתפו את S34C500GAM בין חבריכם:
מפרט
Samsung
יצרן: Samsung
מספר קטלוגי: S34C500GAM
34 Inch ViewFinity S50GC Series UWQHD, 100Hz, AMD FreeSync, Eye Care, Borderless, PIP, PBP, Black, 5ms, HDR10
שלוש שנות אחריות במעבדות היבואן
236260=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר S34C500GAM באתר Samsung
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: Series
: 1 not available
: matte (non-glare) coating
: 90.6% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
: 100x100 (free) VESA
: 2 HDMI 2.0
: 300cd/m Brightness
: HDR10 HDR
: DC In (External power supply) Power-supply
: G Energy-efficiency class SDR (A to G)
: true rgb
: 4.90kg (with pedestal), 4.20kg (without pedestal) Weight
: not specified (horizontal), not specified (vertical) signal-frequency
: straight (flat) shape
: 1 DisplayPort 1.2
: LS34C500GAUXEN SKU
: 1x Line-Out Audio
: white-LED, flicker-free, blue light filter Backlight
: black (Display surrounding), black (lower bezel), black (pedestal), black (back side) Colour
: 3.000:1 (static), not specified (dynamic) Contrast
: not specified (maximum), 32W (typical), not specified (Energy label old A to G), 0.5W (standby) Power-consumption
: 8bit (16.7 Mio. colours) Colour-depth
: 50kWh/1000h Power-consumption HDR
: 32kWh/1000h Power-consumption SDR
: stationary Application
: 178/178 viewing-angle
: 815.3x457.7x221.3mm (with pedestal), 815.3x359.8x36.4mm (without pedestal) Dimensions-(WxHxD)
: Samsung ViewFinity S5 S50GC, 34" NAME
: 5ms (GtG), not specified (MPRT) Response-time
: no (8bit native) FRC
: G Energy-efficiency class HDR (A to G)
גודל מסך: 34"/86.4cm Screen-size
קצב ריענון: 100Hz Refresh-installment