שתפו את AX5U6000C3032G-CLARBK בין חבריכם:
יצרן: XPG
32GB (1x32GB) 6000MHz DDR5 CL 30-40-40 - 1.35V - DIMM - Lancer RGB Series
אחריות לכל החיים
236653=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר AX5U6000C3032G-CLARBK באתר XPG
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
tRCD: 40 (conforms ~13.33ns) Row-to-Column-Delay tRCD
צריכת מתח V: 1.35V Voltage
: ADATA XPG LANCER RGB Black Edition DIMM 32GB, DDR5-6000, CL30-40-40, on-die ECC NAME
: Intel XMP 3.0/AMD EXPO Special-features
גובה: 40mm modules-height
JEDEC: PC5-48000U JEDEC
: AX5U6000C3032G-CLARBK SKU
: dual rank, x8 Ranks/Banks
: true rgb
מהירות שעון: 6000MHz clock