Corsair - CMH32GX4M2E3200C16W - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את CMH32GX4M2E3200C16W בין חבריכם:
יצרן: Corsair
32GB (2x16GB) DDR4, 3200MHz DIMM, Unbuffered, CL16-20-20-38, XMP 2.0, VENGEANCE RGB PRO SL White Heatspreader, RGB LED, 1.35V, for Intel
אחריות: שלוש שנים בארץ לכל החיים מול היצרן
235236=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר CMH32GX4M2E3200C16W באתר Corsair
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
צריכת מתח V: 1.35V Voltage
צלעות קירור: heatspreader case
CAS: 16 (conforms ~10.00ns) CAS-Latency CL
: 38 (conforms ~23.75ns) Active-to-Precharge-Time tRAS
: true rgb
JEDEC: PC4-25600U JEDEC
גובה: 44.8mm modules-height
tRCD: 20 (conforms ~12.50ns) Row-to-Column-Delay tRCD
תאורה: RGB, Multi-zone, 10 LED, Corsair iCUE Lighting
tRP: 20 (conforms ~12.50ns) Row-Precharge Time tRP
: Intel XMP 2.0 Special-features
מהירות שעון: 3200MHz clock