שתפו את NUC15JNK7 בין חבריכם:
מפרט
Intel
יצרן: Intel
מספר קטלוגי: NUC15JNK7
ASUS NUC ROG 15 Performance (2025) Barebone (No Storage/Memory included) - Intel Core Ultra 7 (U7) 255HX - NVIDIA GeForce RTX5060 8GB GDDR7 - 0GB DDR5 - 0TB - Intel WiFi7 BE200, Bluetooth 5.4 - 282.4mm x 187.7mm x 56.5mm (bottom: 146mm) - 90AR00V1-M000A0 - RNUC15JNK7X50002 - Jean Canyon
הזמנה מיוחדת - שלוש שנים אחריות
לכל מגוון מערכות המחשב המושלמות שלנו ....
236215=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר NUC15JNK7 באתר Intel
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 1 USB-C 3.1
: 1 occupied with WiFi BT module)
: 1 RJ-45 2.5Gb LAN
: not available VESA-mounting
: not available drive-bays external
: 1 M.2/E-Key
: not available Socket
: not available card-readers
: 2 DisplayPort 2.1
: Series
: 3.12kg Weight
: 1x M.2/M-Key (PCIe 5.0 x4, 2280), 1x M.2/M-Key (PCIe 4.0 x4, 2280) HDD
: 1 hollow socket
: Intel HM870 chipset
: 1 3.5mm jack Line-In/Out
: 1 not available
: Wi-Fi 7 (WLAN 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, 2x2, Intel BE200), Bluetooth 5.4 Wireless
: 2 HDMI 2.1
: external, 1x barrel connector (330W/19.5V/16.9A) Power-supply
: 56.5x282.4x187.7mm Dimensions-(WxHxD)
: 2 USB-A 3.1
: 3l Capacity
: 1 PD 15W)