שתפו את S49CG954EM בין חבריכם:
מפרט
Samsung
יצרן: Samsung
מספר קטלוגי: S49CG954EM
48.7 Inch Odyssey G9 - G95C / G95SC - Courved 1800R - DQHD (Dual QHD) - 5120x1440 - 32:9 - 0.03ms (GTG) - 240Hz - HDR1000 - VA
משלוח חינם - שלוש שנות אחריות במעבדות היבואן
235569=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 1147.6x568.4x420.5mm (with pedestal), 1147.6x363.5x293.8mm (without pedestal) Dimensions-(WxHxD)
: 1 DisplayPort 1.4
: bent (curved), 1000R/1.0m shape
: 147kWh/1000h Power-consumption HDR
: 1x Line-Out Audio
: Samsung Odyssey G9 G95C, 49" NAME
: Series
: 450cd/m (typical), 1.000cd/m (HDR) Brightness
: 2 USB-A 3.0
: Blue-LED, flicker-free, blue light filter, Local Dimming (10 zones) Backlight
: 45kWh/1000h Power-consumption SDR
: black (Display surrounding), black (lower bezel), black (pedestal), black (back side) Colour
: stationary Application
: not specified (horizontal), not specified (vertical) signal-frequency
: 2 HDMI 2.1
: 1 not available
: matte (non-glare) coating
: 1 USB-B 3.0
: 2.500:1 (static), 1.000.000:1 (dynamic) Contrast
: 120mm (height-adjustable), not available (Pivot), 15 (rotatable), 11/-2 (tiltable) Ergonomics
: VESA DisplayHDR 1000, HDR10 Gaming HDR
: G Energy-efficiency class SDR (A to G)
: 100x100 (via adapter, included) VESA
: unknown FRC
: G Energy-efficiency class HDR (A to G)
: 178/178 viewing-angle
: AC-In (internal power supply) Power-supply
: true rgb
: 96.8% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
: Samsung panel-Manufacturer
: 15.60kg (with pedestal), 10.60kg (without pedestal) Weight
: 1ms (GtG), not specified (MPRT) Response-time
: 10bit (1.07 billion colours) Colour-depth
: 180W (maximum), 45W (typical), not specified (Energy label old A to G), 0.5W (standby) Power-consumption
גודל מסך: 49"/124.5cm Screen-size
קצב ריענון: 240Hz Refresh-installment