Micron - MTFDHBE800TDG-1AW12ABYY - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את MTFDHBE800TDG-1AW12ABYY בין חבריכם:
יצרן: Micron
800GB Micron 7300 MAX NVMe U.2 (7mm) SED Enterprise SSD
חמש שנים אחריות
236075=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר MTFDHBE800TDG-1AW12ABYY באתר Micron
: 700MB/s Write
: Series
: 100x70x7mm Dimensions
: 2400MB/s Read
: NVMe Protocol
: 2.5" shape-factor
: 12W (maximum), not specified (operation), not specified (idle), not specified (Sleep mode) Power-consumption