שתפו את CMH64GX5M4B6200C32 בין חבריכם:
מפרט
Corsair
יצרן: Corsair
64GB (4x16GB) 6200MHz DDR5 1.4v CL32 - DIMM - Black - VENGEANCE RGB
שלוש שנים אחריות
236357=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר CMH64GX5M4B6200C32 באתר Corsair
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
tRP: 38 (conforms ~12.26ns) Row-Precharge Time tRP
צריכת מתח V: 1.4V Voltage
: Corsair Vengeance RGB Black DIMM Kit 64GB, DDR5-6200, CL32-38-38-80, on-die ECC NAME
סדרה: Series
צלעות קירור: heatspreader case
tRCD: 38 (conforms ~12.26ns) Row-to-Column-Delay tRCD
: 80 (conforms ~25.81ns) Active-to-Precharge-Time tRAS
: Intel XMP 3.0 Special-features
גובה: 44.9mm modules-height
JEDEC: PC5-49600U JEDEC
: CMH64GX5M4B6200C32 SKU
תאורה: RGB, Multi-zone, 10 LED, Corsair iCUE, MSI Mystic Light Sync, Gigabyte RGB fusion Lighting
CAS: 32 (conforms ~10.32ns) CAS-Latency CL
: true rgb
מהירות שעון: 6200MHz clock