שתפו את CMK32GX5M2E6000Z36W בין חבריכם:
מפרט
Corsair
יצרן: Corsair
32GB (2x16GB) 6000MHz DDR5 CL36 1.4V - DIMM - White - VENGEANCE
שלוש שנים אחריות
236349=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
tRCD: 44 (conforms ~14.67ns) Row-to-Column-Delay tRCD
: 96 (conforms ~32.00ns) Active-to-Precharge-Time tRAS
: 375MHz (internal) Memory-clock
סדרה: Series
גובה: 35mm modules-height
: 6000MT/s (6000MHz effective - abgeleitet of 3000MHz I/O-clock with Double Data Rate) Transmission
tRP: 44 (conforms ~14.67ns) Row-Precharge Time tRP
: Corsair Vengeance White DIMM Kit 32GB, DDR5-6000, CL36-44-44-96, on-die ECC NAME
צריכת מתח V: 1.4V Voltage