שתפו את ATOM-G850 בין חבריכם:
יצרן: Antec
מספר קטלוגי: ATOM-G850
850W, 120mm Silent Fan - 80 Plus Gold - Semi Modular
מחיר / כולל מעמ:
362
± 0.00153044
236533=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר ATOM-G850 באתר Antec
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 800W קונים בפלונטר