שתפו את VG27AQML1A-W בין חבריכם:
יצרן: ASUS
מספר קטלוגי: VG27AQML1A-W
27-inch, QHD (2560x1440), Overclock to 260Hz (native 240Hz), ELMB Sync, Freesync Premium™, 1ms (GTG), Variable Overdrive,100% sRGB, DisplayHDR™ 400 - TUF Gaming VG27AQML1A-W Gaming Monitor
שלוש שנים אחריות איסוף והחזרה על ידי היבואן
235622=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר VG27AQML1A-W באתר ASUS
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 89.18% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
: 1 5Gb/s)
: LED, blue light filter, flicker-free Backlight
: 26W (typical), 0.5W (standby) Power-consumption
: 415kHz (H) / 48-260Hz (V) signal-frequency
: internal Power-supply
רזולוציה: 2560x1440 (WQHD), 16:9, 109ppi resolution
: 1 3.5mm jack
: 1.000:1 (static), 100.000.000:1 (HDR) Contrast
: with pedestal, height-adjustable (130mm), Pivot (90), rotatable (20), tiltable ( 20/-5) Ergonomics
: true rgb
: 36kWh/1000h (G) energy-efficiency HDR (A to G)
: 10bit (1.07 billion colours) Colour-depth
: 6.40kg (with pedestal), 4.10kg (without pedestal) Weight
: 1 DisplayPort 1.4
: Series
: ASUS TUF Gaming VG27AQML1A-W, 27" NAME
: 2 USB-A 3.0
: 400cd/m (typical) Brightness
: 1 AC-In C14
קצב ריענון: 240Hz (260Hz OC, 2560x1440) Refresh-installment
: 100% sRGB
: VESA DisplayHDR 400, HDR10 HDR
: mechanical keys, D-pad Operation
: 90% DCI-P3
: straight (flat) shape
: 100x100 (occupied) VESA
סוג פאנל: IPS panel
: 26kWh/1000h (F) energy-efficiency SDR (A to G)
: ASUS ELMB Blur-reduction feature
: security lock (Kensington Security Slot), slim bezel Special-features
גודל מסך: 27" (68.6cm), Class: 26"-27" Screen-size
: 614.9x403.9x213.8mm (WxHxD) with pedestal compressed, 614.9x533.9x213.8mm (WxHxD) with pedestal extracted, 614.9x366.5x54mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
: 2 HDMI 2.0
: white (Display surrounding) / white (lower bezel) / white (pedestal) / white (back side) Colour
: non-glare (matte) coating
: 1 USB-B 3.0
: 90LM05Z2-B01370 SKU
: monitor (stationary) function
: 1ms (GtG) Response-time
: 178/178 viewing-angle
: loudspeaker (2x 2W) Speakers