QNAP - TS-453DU-RP-4G - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את TS-453DU-RP-4G בין חבריכם:
מפרט
QNAP
יצרן: QNAP
מספר קטלוגי: TS-453DU-RP-4G
4-Bay - 0TB (Diskless) - Intel® quad-core 2.0GHz NAS with 2.5GbE and Feature-rich Applications for Office
שלוש שנים אחריות, יש לנו שלל דיסקים במחירים מדהימים
236644=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר TS-453DU-RP-4G באתר QNAP
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: Intel Celeron J4125, 4C/4T, 2.00-2.70GHz, 4MB cache, 10W TDP, Codename "Gemini Lake Refresh" (Goldmont Plus, 14nm) CPU
: 2x 40mm, 37.5dB(A) Fan(s)
: 2 USB 2.0
: Series
: 482.6x43.3x483.9mm (WxHxD), 1U Dimensions
: 2 USB 3.0
: 4GB DDR4 SO-DIMM (1x 4GB, 1 Slot free, max. 8GB), 4GB Flash RAM
: 4 2.5"/3.5"
: 45.3W (operation), 30.21W (idle) Power-consumption
: 1 HDMI 1.4b
: 0/1/5/10/JBOD RAID-level
: 6.6kg Weight
: not available HDD
: 2x 2.5GBase-T external
: 1 PCIe 2.0 x2
: redundant power supply (250W), iSCSI, 256bit AES encryption, DLNA-Server, FTP server, iTunes-Server, WebDAV, SSD-cache/TRIM-support Special-features