שתפו את S27BG650EM בין חבריכם:
מפרט
Samsung
יצרן: Samsung
מספר קטלוגי: S27BG650EM
27 Inch Odyssey G6 G65B WQHD, Curved, 240Hz, 1ms, HDMI, Display Port, USB, Freesync Premium Pro, Smart TV platform - S27BG650EM / S27BG650
שלוש שנות אחריות במעבדות היבואן
236101=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר S27BG650EM באתר Samsung
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 615.8x578.3x311.1mm (with pedestal), 615.8x384.4x165.6mm (without pedestal) Dimensions-(WxHxD)
: 1 DisplayPort 1.4
: bent (curved), 1000R/1m shape
: 61kWh/1000h Power-consumption HDR
: loudspeaker, 1x Line-Out Audio
: Samsung Odyssey G6 G65B, 27" NAME
: Series
: 350cd/m Brightness
: 2 USB-A 3.0
: Blue-LED, flicker-free, blue light filter Backlight
: 26kWh/1000h Power-consumption SDR
: black (Display surrounding), black (lower bezel), black (pedestal), black (back side) Colour
: stationary Application
: not specified (horizontal), not specified (vertical) signal-frequency
: 2 HDMI 2.1
: 1 Gb LAN
: matte (non-glare) coating
: 1 USB-B 3.0
: 2.500:1 (static), not specified (dynamic) Contrast
: 120mm (height-adjustable), 90 (Pivot), 15 (rotatable), 9/-13 (tiltable), not specified (Schrglage) Ergonomics
: VESA DisplayHDR 600 HDR
: F Energy-efficiency class SDR (A to G)
: 100x100 (via adapter, included) VESA
: unknown FRC
: G Energy-efficiency class HDR (A to G)
: 178/178 viewing-angle
: DC In (External power supply) Power-supply
: true rgb
: 84.9% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
: Samsung panel-Manufacturer
: 6.40kg (with pedestal), 4.50kg (without pedestal) Weight
: 1ms (GtG), not specified (MPRT) Response-time
: 10bit (1.07 billion colours) Colour-depth
: not specified (maximum), 26W (typical), not specified (Energy label old A to G), 0.5W (standby) Power-consumption
גודל מסך: 27"/68.6cm Screen-size
קצב ריענון: 240Hz Refresh-installment