Gigabyte - GV-N5070EAGLE-OC-12GD - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את GV-N5070EAGLE-OC-12GD בין חבריכם:
מפרט
Gigabyte
יצרן: Gigabyte
NVIDIA GeForce RTX5070 12GB GDDR7 - Eagle
שלוש שנים אחריות
236280=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר GV-N5070EAGLE-OC-12GD באתר Gigabyte
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: PCIe card (full height) Type
: GB205-300 Chip-title
: 26 TFLOPS (FP16), 26 TFLOPS (FP32), 0.41 TFLOPS (FP64) GPU-Computing-power
: Series
: 250W (NVIDIA) TDP/TGP
: Chip-data
: 2116MHz clock-Base
: TSMC 4nm Chip-Manufacturing-Process
: 1 HDMI 2.1b
: 1x NVENC (9th Gen, max. Sessions: 8), 1x NVDEC (6th Gen), Info Transcoding-Engine
: true rgb
: Dual Slot total-height
: 12GB GDDR7, 192bit, 28Gbps, 1750MHz, 672GB/s Memory
: full height PCI-slot bracket
: 494 TOPS AI-computing-power (INT8)
: Blackwell (from 2025/Q1) Chip-Architecture
: GIGABYTE GeForce RTX 5070 Eagle OC SFF 12G, 12GB GDDR7, HDMI, 3x DP NAME
: 48SM (6144SP / 192TMU / 64ROP), 48 RT Cores, 192 Tensor Cores, 40MiB L2 cache Chip-Configuration
: 1x 12V-2x6 (via adapter: 2x 8-Pin PCIe) Power-connections
: 263mm, monolithisch, 31 Mrd. Transistoren Chip-size