EZCool - AD-718-65W - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את AD-718-65W בין חבריכם:
מפרט
יצרן: EZCool
מספר קטלוגי: AD-718-65W
USB-C PD GaN 65W charger - 5V,9V,12V,15V/3A, 20V/3.25A and USB-A 5V/2.4A
שנה אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
79
± 0.00033511
235739=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה: