שתפו את 27BA650-B בין חבריכם:
מפרט
LG
יצרן: LG
מספר קטלוגי: 27BA650-B
27 inch FullHD IPS - HDMI, DP, USB Type-C - 100Hz - 5ms - VESA - 65W PD
שלוש שנים אחריות איסוף והחזרה על ידי ח.י אלקטרוניקה
236333=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר 27BA650-B באתר LG
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 611.7x364.1x50.3mm (WxHxD) without pedestal Dimensions
: 4 USB-A 3.0
: matte (non-glare) display-Surface
: 16.7W (typical), 0.3W (standby) Power-consumption
: 1 5Gb/s
: Series
רזולוציה: 1920x1080 (FHD), 16:9, 82ppi resolution
: 1 DisplayPort-Out 1.4
: 1.300:1 (static) Contrast
: pedestal, height-adjustable (150mm), Pivot (90), rotatable (45), tiltable ( 21/-5) Ergonomics
: true rgb
: 1 HDMI 2.0
סוג פאנל: IPS panel
: black (back side) / black (pedestal) / black (lower bezel) Colour
: 1 USB-B 3.0
: 1 5Gb/s)
: LG 27BA650-B, 27" NAME
: 1 3.5mm jack Line-Out
: LED, blue light filter Backlight
: 1 AC-In C14
קצב ריענון: 100Hz Refresh-installment
: 99% sRGB
: 178/178 viewing-angle
: EPEAT Silver, Energy Star, TCO Certified Zertifizierungen-
: 1 DisplayPort 1.4
: 100x100 (occupied) VESA
: 5ms (GtG) Response-time
: 17kWh/1000h (D) energy-efficiency SDR (A to G)
: 1 USB-C 3.0 with DisplayPort 1.4
: 90.23% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
גודל מסך: 27" (68.6cm), Class: 26"-27" Screen-size
: 7.80kg (with pedestal), 5.20kg (without pedestal) Weight
: 1 PD-Out 65W)
: internal Power-supply
: 8bit (16.7 Mio. colours, 6bit 2bit FRC) Colour-depth
: SKU
: monitor (stationary) function
: 250cd/m (type.) brightness-SDR
: straight (flat) shape
: 2x 2W Speakers