ADATA - AD4U320032G22-SGN - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את AD4U320032G22-SGN בין חבריכם:
יצרן: ADATA
מספר קטלוגי: AD4U320032G22-SGN
32GB (1x32GB) DDR4 DRAM 3200MHz CL22 1.2v
אחריות לכל החיים
235827=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
צלעות קירור: not available case
צריכת מתח V: 1.2V Voltage
CAS: 22 (conforms ~13.75ns) CAS-Latency CL
גובה: 31.25mm modules-height
מהירות שעון: 3200MHz clock