שתפו את MPE-7502-ACAAG-WO בין חבריכם:
מפרט
Coolermaster
יצרן: Coolermaster
מספר קטלוגי: MPE-7502-ACAAG-WO
750W - 80 PLUS Gold - ATX 3.1 - G Gold 750 V2
חמש שנים אחריות
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
425
± 0.00179867
236285=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר MPE-7502-ACAAG-WO באתר Coolermaster
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: 1 Quantity-of 12V-Rails
: ErP Lot 6 Special-features
: 80 PLUS Gold (115V, loud 80 PLUS certificate) certificates-loud 80 PLUS
: 3A 5Vsb
: Series
: 3 IDE
: ATX PS/2 shape-factor
: 1 20/24-Pin
: 750 WATT
: 20A 33V
: 0.3A -12V
: 20A 5V
: 6 SATA
: 120W (3.3V 5V), 750W ( 12V), 3.6W (-12V), 15W (5Vsb) Max-Combined Power
: tightly cable-management
: active PFC
: >90% (according to manufacturer, 115V), 86.67% (loud 80 PLUS certificate, 115V) average-efficiency
: ATX 3.1 Specification
: Cooler Master G Gold V2 750 750W ATX 3.1 NAME
: black Colour
: 150x86x140mm Dimensions-(WxHxD)
: 2 4/8-Pin ATX12V
: MPE-7502-ACAAG-EU SKU
: 120mm Fan(s)
: 4 6/8-Pin PCIe
: 62.5A 12V
שוחחו על המוצר
חלקי מחשב קונים בפלונטר ספקי כח קונים בפלונטר ATX - 700W קונים בפלונטר