ASUS - XG27UCGR - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את XG27UCGR בין חבריכם:
מפרט
ASUS
יצרן: ASUS
מספר קטלוגי: XG27UCGR
27 inch 3840x2160, dual mode (4K 162Hz or FHD 485Hz), 0.3ms (min.), Fast IPS, Extreme Low Motion Blur Sync, USB Type-C, G-Sync compatible, DisplayWidget Center, Smart Pixel technology, HDR - ROG Strix XG27UCG Gen2 (XG27UCGR) Dual mode Gaming Monitor
הזמנה מוקדמת - אספקה מסוף מאי - שלוש שנים אחריות איסוף והחזרה - יבואן רשמי
237117=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה: