TopX - PAD-12V2A-5_5 - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את PAD-12V2A-5_5 בין חבריכם:
מפרט
יצרן: TopX
מספר קטלוגי: PAD-12V2A-5_5
220V 12V 2A Power Supply - 5.5mm/2.1-2.5mm Connector - Certified
שנה אחריות - דגם מאושר מכון תקנים
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
38
± 0.00016093
236124=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה: