ASUS - VA27AQSB - התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד
שתפו את VA27AQSB בין חבריכם:
מפרט
ASUS
יצרן: ASUS
מספר קטלוגי: VA27AQSB
27 inch, WQHD (2560x1440), IPS, Frameless, 75Hz ASUS VA27AQSB Eye Care Monitor, Adaptive-Sync, DisplayPort, HDMI, Eye Care, Low Blue Light, Flicker Free, Wall Mountable, Ergonomic Stand
שלוש שנים אחריות איסוף והחזרה - יבואן רשמי
מחיר, תשלומים, משלוחים הצעת מחיר וכו'
מחיר / כולל מעמ:
749
± 0.00317674
235776=1x
מחיר במזומן אחרי 2% הנחה:
קישורים רלוונטיים למוצר
  • דף מוצר VA27AQSB באתר ASUS
Under Constructions!!!!!! Might include mistakes :-(
: Series
: 1 not available
: matte (non-glare) coating
: 89.4% (calculated) Screen-to-Body-Ratio
: 150mm (height-adjustable), 90 (Pivot), 180 (rotatable), 35/-5 (tiltable) Ergonomics
: Adaptive Sync, AMD FreeSync (48-75Hz via DisplayPort, 48-75Hz via HDMI) Variable-Synchronization
: 1 HDMI 1.4
: 350cd/m Brightness
: 1 USB-B 2.0
: not available HDR
: AC-In (internal power supply) Power-supply
: 100x100 (occupied) VESA
: true rgb
: 6.69kg (with pedestal), 4.41kg (without pedestal) Weight
: slim bezel, mechanical keys, security lock (Kensington) Special-features
: 85-85kHz (horizontal), 48-75Hz (vertical) signal-frequency
: straight (flat) shape
: 1 DisplayPort 1.2
: 90LM06G0-B01170 SKU
: 2 USB-A 2.0
: white-LED, flicker-free, blue light filter Backlight
: loudspeaker (2x 2W), 1x Line-Out Audio
: 1.000:1 (static), 100.000.000:1 (dynamic) Contrast
: black (Display surrounding), black (lower bezel), black (pedestal), black (back side) Colour
: 8bit (16.7 Mio. colours) Colour-depth
: 24kWh/1000h Power-consumption SDR
: not specified (maximum), 40W (typical), not specified (Energy label old A to G), 0.5W (standby) Power-consumption
: stationary Application
: 178/178 viewing-angle
: 614x367x226mm (with pedestal), 614x366x52mm (without pedestal) Dimensions-(WxHxD)
: ASUS VA27AQSB, 27" NAME
: 5ms (GtG), 1ms (MPRT) Response-time
: unknown FRC
: F Energy-efficiency class SDR (A to G)
גודל מסך: 27"/68.6cm Screen-size
קצב ריענון: 75Hz Refresh-installment