| שתפו את NUC15JNK7-32-2 בין חבריכם: |
(פירוק המפרט שבחרנו משנה את המחירים של החבילה)
| מפרט |
ASUS NUC ROG 15 Performance (2025) Gaming MiniPC - Intel Core Ultra 7 (U7) 255HX - NVIDIA GeForce RTX5060 8GB GDDR7 - 32GB (2x16GB) DDR5 - 2TB NVMe SSD - Intel WiFi7 BE200, Bluetooth 5.4 - 282.4mm x 187.7mm x 56.5mm (bottom: 146mm) - 90AR00V1-M000A0 - RNUC15JNK7X50002 - Jean Canyon
Intel -
NUC15JNK7ASUS NUC ROG 15 Performance (2025) Barebone (No Storage/Memory included) - Intel Core Ultra 7 (U7) 255HX - NVIDIA GeForce RTX5060 8GB GDDR7 - 0GB DDR5 - 0TB - Intel WiFi7 BE200, Bluetooth 5.4 - 282.4mm x 187.7mm x 56.5mm (bottom: 146mm) - 90AR00V1-M000A0 - RNUC15JNK7X50002 - Jean Canyon
| : | Intel HM870 | chipset |
| : | 1 | 3.5mm jack Line-In/Out |
| : | 2 | HDMI 2.1 |
| : | external, 1x barrel connector (330W/19.5V/16.9A) | Power-supply |
| : | 56.5x282.4x187.7mm | Dimensions-(WxHxD) |
| : | 2 | USB-A 3.1 |
| : | 3l | Capacity |
| : | 1 | PD 15W) |