5757 4879 5757 4879 1 ASUS 34 inch ROG Swift OLED PG34WCDN gaming monitor RGB QD-OLED Tandem with BlackShield™ film, 360Hz refresh rate, 0.03ms (GTG), G-SYNC® compatibility, custom heatsink, OLED Care Pro, Neo Proximity Sensor, VESA DisplayHDR™ 500 True Black, DisplayPort™ 2.1a (80Gbps), HDMI® 2.1, and USB-C® (90W PD)