R1440XWP Zone @ Plonter
יצרנים מתוך המדף: R1440XWP
מיין לפי
מקט
יצרן
מחיר
מסכים ומקרנים > מסכים
1 DELL U4924DW
49 Inch Dell UltraSharp Curved USB-C Monitor - 2024 Model
הזמנה מיוחדת - אספקה בתחילת מאי 2026 - שלוש שנות אחריות אצלכם בבית DELL
4517/4609
2 Philips 499P9H
49 inch 32:9 SuperWide Curved AH-IPS - 5ms - VESA, Speakers - USB-C, DP, 2x HDMI - P Line
שלוש שנות אחריות אצלכם בבית
4895/4995
3 Samsung S49C950UAM
49 Inch ViewFinity S95UA (2024) Dual QHD (5120x1440) Curved Monitor - LED - VA - 1800R - S49C950UAM
משלוח חינם - שלוש שנות אחריות במעבדות היבואן
4 LG 49WQ95C-W
49 Inch 32:9 UltraWide Dual QHD Nano IPS Curved Monitor - 144Hz - 5ms - HDR - 10Wx2 speakers - Bluetooth - Display Port X 1, HDMI X 2, USB 3.0 X 2, USB-C (PD 90W) X 1 - Tilt/Height/Swivel - VESA - White